MARKETING

Marketing jest bardzo ważnym elementem w funkcjonowaniu pączkarni. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i ogólnego dostępu do błyskawicznie przepływających informacji łatwo jest wypromować lokal gastronomiczny. Jednak ze względu na dużą konkurencję na rynku, niezmierzone możliwości, jakie daje  Internet oraz przytłaczający ogrom wiadomości, trzeba rozsądnie zaplanować strategię reklamy. 

Dzisiaj już nie wystarczy po prostu mieć stronę internetową i na forum zarekomendować lokal. Nasze działanie wymaga rzetelnego planu, pomysłu, a przede wszystkim jasno sprecyzowanego celu – do kogo chcemy trafić, co przekazać i za pomocą jakich środków. Do wyboru mamy dwie metody formy: tradycyjne środki reklamy (prasa, tv, radio) oraz reklama za pośrednictwem internetu.

Wszystkie działania w/w działania marketingowe przy współpracy z umową wykonujemy bezpłatnie w ramach umowy. Przy współpracy bez umowy w/w działania marketingowe możemy również wykonać, ponieważ nasi specjaliści zajmują się tym na co dzień. Więcej na stronie: usługi dodatkowe

 

Przewiń do góry